O Garnier

Chcete se na něco zeptat?

Dejte nám prosím vědět emailem sem
nebo telefonicky na 844 16 16 16

Naším cílem je, abychom nabízeli produkty se snadným použitím v co nejvyšší kvalitě za odpovídající cenu. Proč utrácet více?

Inovace v podání Garnier znamená neočekávané a nepředvídatelné produkty. Inspirujeme se trendy, mimo jiné v případě našich BB krémů, optického rozmazávání nebo u překvapivé textury našich krémů Moisture Match.

Od 60. let, kdy naše značka Belle Color ukázala francouzským ženám, že si mohou vlasy snadno obarvit doma, nepřestáváme překvapovat. Pokračujeme v inovacích a šíříme je napříč světem, barvy Nutrisse a Color Naturals vedou na nově vznikajících trzích. V roce 2012 jsme začali novou éru s barvami Olia.

V oblasti vlasové péče si Garnier prohlubuje vztahy se zákazníky také díky řadě Ultra Doux, která už od roku 1980 přináší jemnou přírodní péči několika generacím. V roce 1990 jsme přišli s osvěžením ve formě značky Fructis.

Nezapomínáme ani na péči o pokožku a nabízíme širokou škálu produktů určených pro pleť. Naše opalovací přípravky z řady Ambre Solaire jsou už stálicí v oblasti ochrany pokožky před škodlivým zářením. Vše pomyslně završuje náš nenahraditelný BB krém.

Chcete se na něco zeptat?

Dejte nám prosím vědět emailem sem
nebo telefonicky na 844 16 16 16