Vypadávání vlasů: stále více mužů i žen postihuje řídnutí či ztráta vlasů ve větší než běžné míře. Objev zhušťující technologii Fibra Cylane pro objemné, zdravé vlasy a opět získej plnout a bohatou texturu svých vlasů.

Fibra Cylane: hlavní aktivní složka na zhuštění vlasů zevnitř


Fibra Cylane je patentovaná molekula, která hloubkově proniká do vlasových vláken, kde zanechává jemnou, a přitom účinnou vrstvu, která mohutní a hustne, a tím vytváří vzhled větší hustoty. Tato unikátní molekula se vniknutím přes kutikulu do vlasu mění z tekuté formy na pevnou, čímž zvětšuje průměr každého vlasového vlákna zevnitř.

Fibra Cylane: úžasné výsledky!


Účinnost Fibra Cylane byla prokázaná spoustou testů. Po 1 týdni, 8 z 10 žen vidělo okamžité výsledky. 87% z těchto žen mělo pocit hustších vlasů, jakoby měly více vlasů*. Další z úspěchů Fibra Cylane je jeho kumulativní účinek. V průběhu času se každé vlasové vlákno stává hustším a hrubším na dotek a stejně tak i výrazně hebčím. Vlasy jsou viditelně proměněné a bohatší.

Zvol Fibra Cylane pro hustší vlasy: jaké produkty fungují nejlépe? Jemné vlasy, které se těžko upravují a jsou ochablé, mohou být důvodem bolesti hlavy. Začni co nejdříve používat zhušťující řadu od Garnier a den po dni pozoruj viditelné výsledky v rámci hustoty svých vlasů. Vyzkoušej trio: šampon, balzám a masku zahrnující inovativní recepturu s technologií Fibra Cylane a vyživující výtažek z granátového jablka.
Takto vypadá pečující rituál, který pomáhá zhušťovat jemné vlasy postrádající objem a zároveň jim poskytuje okamžitou hebkost.
S každou aplikací jsou vlasy viditelně plnější, hustší a silnější.

*Výzkum L'Oréal


By PureTrend

Copyright: iStock