Garnier Bio Lemongrass detoxikační čisticí gel Garnier Bio

Odstraňte nečistoty, maz a vlivy vnějšího prostředí pomocí detoxikačního gelu Lemongrass, který je známý svými čistícími vlastnostmi.

150ml

Informace o produktu

Tento detoxikační čisticí gel obohacený o esenciální olej z citronové trávy poskytuje pleti hloubkové, ale šetrné čištění. Používejte spolu s naší čisticí konjacovou houbičkou pro zbavení pleti nečistot, mazu a vlivů vnějšího prostředí a zároveň pro jemnou exfoliaci a zjemnění textury pleti. Toto čistící duo je dostatečně šetrné i na každodenní používání.

Organický esenciální olej z citronové trávy jsme vybrali, protože je známý svými čistícími vlastnostmi.

Pro hloubkové čištění používejte s naší čistící konjacovou houbičkou.

NÁŠ ZÁVAZEK
- Náš produkt obsahuje vybrané organické složky. Udělen certifikát COSMOS ORGANIC od EcoCert Greenlife podle evropské normy COSMOS.
- Veganské složení: Uvnitř nenajdete žádné živočišné složky ani vedlejší produkty.
- Náš esenciální olej z citronové trávy byl vybrán speciálně, protože pochází z obnovitelných zdrojů, které se každý rok mohou regenerovat.
- Tato lahvička je vyrobena ze 100% recyklovaných plastů. Tato lahvička je 100% recyklovatelná. Prosíme, oddělte správně.

PRODUKTY GARNIER ORGANICS
- Vyrobeno z vybraných Rostlinné a esenciálních olejů pro každý typ pleti
- Bezpečné a účinné složení vytvořené z vybraných organických složek
- Pro výsledek, který můžete vidět a pocítit

Jak aplikovat

Používejte ráno a večer pro hloubkové čištění a osvěžení pleti.

Složení

Aqua / Water, Sucrose, Coco-Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Centaurea Cyanus Flower Water, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Arginine, Propanediol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Linalool, Eugenol, Limonene, Citral, Parfum / Fragrance, (F.I.L B228369/1)

Objevte více produktů z řady Organics