5 důvodů, proč si vaše pokožka zamiluje organickou micelární vodu

Je tak lákavé padnout do postele bez odlíčení make-upu, zejména po hektickém dni. Pokud se však neodlíčite, může to vést k ucpaným pórům a zapáleným očím. Cokoliv, co zrychlí vaši večerní čistící rutinu, aniž byste museli drhnout pleť a citlivou oblast očí, je velkým bonusem.

Nejnovější organické micelární vody, jako je Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water, nabízejí ideální způsob čištění a zjemnění vaší pokožky a odstranění očního make-upu.

Jemně odstraňuje nečistoty bez zbytečného drhnutí
Organická micelární voda obsahuje malé shluky molekul známé jako micely. Tyto magnety na nečistoty jednoduše zachytí a odstraní všechny stopy make-upu, mastnoty a nečistot a zanechají vaši pleť svěží a zářivou. I voděodolné produkty rychle podlehnou čisticí síle organické micelární vody. Jako bonus ji není třeba oplachovat, čímž vám ušetří cenné minuty na konci hektického dne.

Zklidňuje a zjemňuje citlivou pokožku
Kombinace čisticí micelární vody a organické květové vody z chrpy modré obohacené o olej nabízí šetrný způsob, jak odlíčit make-up a odstranit nečistoty, aniž by na pokožce zůstal mastný film. Organická květová voda z chrpy modré je známá svými zklidňujícími a zjemňujícími účinky. Pokud vaše běžné produkty zanechávají vaši pleť napjatou, je pro vás tato micelární voda ideálním řešením, protože dokonale zklidní citlivou pokožku. Její hydratační vlastnosti pomáhají dodat vaší pleti zdravý jas.

Odstraní i voděodolnou řasenku
Některé voděodolné řasenky lze obtížně odstranit a drhnutí jemné oblasti očního okolí může vést k napuchlé pokožce. Organická micelární voda nabízí snadné řešení. Jednoduše navlhčete vatový tampon micelární vodou a podržte několik vteřin přiložený na zavřeném očním víčku, poté jemně přejeďte přes řasy směrem odspoda nahoru. Dbejte na to, aby vaše řasy při odličování směřovaly rovně nahoru, předejdete tak jejich drhnutí do stran nebo kolem dokola, a tedy poškození. Zůstanou-li na řasách jakékoli nečistoty, odstraňte je vatovým tamponem navlhčeným micelární vodou.

Šetrně odstraní make-up
Odstranění těžkého make-upu na konci každého dne lze považovat za povinnost. Navlhčete čistý vatový tampon organickou micelární vodou a jemně setřete nečistoty z pleti směrem od krku k bradě, od nosu k uším a přes čelo. Vaše pleť bude zářivá a hladká. Devět z deseti žen souhlasí, že micelární voda Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water odstraní make-up šetrně a jednoduše.

Poradí si i s odolnou rtěnkou
Možná milujete výrazné rudé rty, ale obáváte se šmouh a skvrn okolo úst. Diskrétní dotek micelární vody Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water jemně odstraní veškeré nedokonalosti. Odlíčení make-upu není samozřejmě jedinou fází vaší večerní péče o pleť. Nezapomeňte na svůj oblíbený noční krém Garnier.

Organická micelární voda rychle odstraní make-up, aniž by pokožku drhla, a zjemní citlivou pleť. Připojte se k micelární revoluci a přeměňte svou každodenní rutinu v příjemný zážitek.

Související produkty