Co je to konjacová čistící houbička?

Může se vaše pokožka cítit intenzivnější vyčištěna pouze díky malé změně? Může, pokud do své čisticí rutiny přidáte konjacovú houbičku. Konjacová čistící houbička z kořene konjacu, zeleniny původem z Asie, je mimořádně jemný a účinný exfoliační prostředek.

Konjaková houbička, původně vyvinutá pro jemnou dětskou pokožku, má přirozeně jemnou, porézní texturu, která šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku hladkou a svěží. Získejte zářivou pleť, aniž byste musela do své každodenní péče přidat další proceduru. 

Použijte hloubkový čisticí gel, který aplikujete pomocí konjakové houbičky a zvýšíte tak její peelingové schopnosti. V kombinaci s čistícím gelem Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean vyhlazuje a zjemňuje povrch vaší pokožky a zanechává jí dlouhodobě zářivou. Společně také odstraňují odumřelé kožní buňky a napomáhají dodat pleti přirozenou zářivost. Konjakové houbičky jsou také vhodné pro jemnou exfoliaci citlivé pokožky, která nemusí dobře reagovat na určité peelingové přípravky; používejte je každý den s čisticím gelem, abyste získali zářivý vzhled, který se blíží výsledkům každotýdenního peelingu.

Konjakovou houbičku můžete použít společně s organickým čisticím gelem Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel  a zvýšit tím jeho účinky v boji proti nečistotám. Jedinečná struktura této houbičky pomáhá odstranit škodlivé nečistoty, které mohou ulpět na povrchu vaší pokožky. Organický esenciální olej z citronové trávy obsažený v tomto profesionálně vyvinutém mycím gelu je známý pro své čisticí vlastnosti. Společně tvoří velmi účinnou dvojku.

Na typu vaší pleti nezáleží. Pokud se neustále snažíte o to, aby zářila, vyzkoušejte tohoto jednoduchého pomocníka. Zintenzivní účinky vaší každodenní péče o pleť, aniž byste musela investovat další drahocenný čas.

Související produkty