Co je to pleťová voda a proč používat tu s tymiánovým esenciálním olejem?

Čištění a pružnost pleti mohou být velmi prospěšné pro její celkový vzhled. V průběhu dne se na pokožce hromadí nečistoty, odumřelé kožní buňky a kožní maz. Po jejich odstranění čistícím produktem může v boji proti akné a přebytečnému mazu pomoci pleťová voda.

Většina pleťových tonik je vytvořena na vodní bázi a uzpůsobena pro různé typy pleti, kterou hydratují, zklidňují, zjemňují a tonizují. Použití tonika, které obsahuje organický esenciální olej z tymiánu, jako je pleťové tonikum Garnier Organics Purify Thyme Toner je skvělým způsobem, jak pomoci pokožku přirozeně vyčistit a zmatnit. To je důvod, proč byste měla pleťové tonikum s organickým esenciálním olejem z tymiánu zařadit do své každodenní rutiny.

Čistící síla

Organický esenciální olej z tymiánu je známý pro své přírodní čistící schopnosti a ve vašem toniku cílí na nedokonalosti, důkladně čistí vaši pokožku a zanechává jí úžasně zářivou.

Redukce nedokonalostí

Organický esenciální olej z tymiánu je bohatý na thymol, účinnou látku známou svými čistícími vlastnostmi. Pravidelné používání tonika, které obsahuje organický esenciální tymiánový olej, může pomoci viditelně redukovat nedokonalosti a stahovat rozšířené póry.

Související produkty