Jak zařadit esenciální oleje do vaší pleťové rutiny

Organické esenciální oleje jsou často plné antioxidantů a jsou přirozeně prospěšnými složkami, které mohou vylepšit vaši péči o pleť. Nevíte, které z nich použít a jak je začlenit do vaší pleťové rutiny? Čtěte dál a dozvíte se!

Organický esenciální olej z tymiánu: Tonikum pro smíšenou až mastnou pleť
Tonikum pomáhá připravit pokožku na další péči tím, že ji důkladně dočišťuje. Je obzvláště přínosné v péči o mastnou nebo smíšenou pokožku, protože ji dokonale čistí a přispívá k neutralizaci T-zóny a pupínků. Díky tomu je organický esenciální olej z tymiánu ideální složkou pro jakékoli tonikum. Díky svým čisticím a osvěžujícím vlastnostem pomáhá čistit póry a viditelně redukovat nedokonalosti. Tento organický esenciální olej jsme přidali do tonika, abychom vám pomohli dosáhnout matné pokožky a intenzivního pocitu svěžesti. Máte-li mastnou pokožku, čisticí tonikum Garnier Organics Purify Thyme Toner.

Organický esenciální lavandinový olej: Pleťový olej a omlazující krém pro všechny typy pleti
Pleťové oleje mohou pozvednout vaši péči o pleť na další úroveň, i když máte mastnou pokožku, zejména pokud obsahují organický esenciální olej, jako je lavandin. Pleťový olej Garnier Organics Regenerating Lavandin Smooth & Glow Facial Oil je skvělým doplňkem vaší každodenní péče o pleť. Obsahuje organický lavandinový olej, který vyživuje, vyhlazuje a rozjasňuje všechny typy pleti po dobu až 48 hodin. Díky jeho regeneračním a zpevňujícím schopnostem se s ním můžete setkat také v anti-age řadě obsahující denní omlazující pleťový krém Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-Age Day Care a oční krémy

Esenciální olej z citrónové trávy: Čisticí gel pro normální až smíšenou pleť
I v případě, že máte normální typ pleti, můžete péči o ni dovést k dokonalosti pomocí organických esenciálních olejů. Čisticí gel je základní součástí denní i večerní péče o pleť a zachovává pokožku svěží a vyváženou. Esenciální organický olej z citrónové trávy je skvělou součástí čisticího pleťového gelu, je známý svými čisticími vlastnostmi a pomáhá bojovat proti oxidantům poškozujícím pokožku. Pro okamžité hloubkové čištění zařaďte čisticí gel Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean do vaší péče o pleť.

Esenciální arganový olej Jemná pleťová mlha pro suchou a citlivou pokožku
Máte suchou a citlivou pokožku a potřebujete osvěžující hydratační vzpruhu? Pokud ano, vyživující pleťová mlha, jako je Garnier Organics Rich Argan Nourishing Mist je skvělým řešením. Esenciální organický arganový olej je díky svým vyživujícím schopnostem a obsahu blahodárných mastných kyselin perfektní ingrediencí, která napomáhá dodat vaší pleti živiny a hydrataci. Tato lehká mlha se navíc rychle vstřebává do pokožky, takže je ideální pro každodenní použití. 

Bez ohledu na typ vaší pleti je organický esenciální olej vždy ideální volbou. Začněte používat výrobek, který takový esenciální olej obsahuje, a stav vaší pokožky se okamžitě zlepší!

Související produkty