Jsou organické produkty proti stárnutí vhodné pro mou pleť?

Ať už je cílem vaší pleťové péče omlazení, regenerace nebo zvýšení vitality pokožky a její zdravé rozzáření, výhody přípravků a to, zda jsou pro vaši pleť prospěšné, závisí především na jejich složení. Podívejme se na několik důvodů, proč zvolit organickou péči proti stárnutí pleti.

Čisté, organické přísady
U každého pleťového přípravku musíte vždy najít ten, který bude vyhovovat vašemu typu pleti, ale existuje jedna věc, za níž bude vaše pokožka vděčná v každém případě, a to je výživa. Oleje obsažené v přípravku Garnier Organics Smooth & Glow Facial Oil Lavandin zahrnují olej olivový, jojobový, slunečnicový, lničkový a arganový a byly pečlivě smíchány s organickým esenciálním lavandinovým olejem, aby zajistily výživu všech typů pleti, dokonce i citlivé pokožky. Jsou-li tyto oleje ve své organické podobě, nic nebrání tomu, aby vaše pleť začala plně čerpat z jejich blahodárných účinků.

Organický esenciální lavandinový olej
Po staletí opěvovaný pro svou podmanivou vůni, esenciální organický lavandinový olej také pomáhá v boji proti stárnutí pleti. Tento olej pochází z rostliny jménem Lavandula Hybrida, která je produktem organického zemědělství a pochází z Francie. Složení esenciálních olejů je komplexní, ale některé z hlavních složek našeho lavandinového oleje jsou linalool, linalyl acetate, camphor a cineol. Jeho regenerační a omlazující účinky vyplývají ze schopnosti stimulovat pokožku a podporovat přirozené regenerační procesy, čímž dodává pleti pevnost a pružnost a redukuje vrásky. Využijte sílu tohoto oleje obsaženého v regeneračním omlazujícím denním krému Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-age Day Cream a očních krémech.

Organický arganový olej
Jedinečné vlastnosti lavandinového oleje a hydratační a regenerační účinky oleje arganového se snoubí v pleťovém oleji Garnier Organics Regenerating Lavandin Smooth & Glow Facial Oil’s. Organický arganový olej je obzvláště bohatý na výživné lipidy a mastné kyseliny, jako je kyselina linolová a kyselina olejová. Tyto látky mají zklidňující a regenerační účinky, díky nimž je organický arganový olej obzvláště prospěšný pro suchou pokožku. 

Jako produkt organického zemědělství a obnovitelných rostlinných zdrojů, které pocházejí od prověřených výrobců, není tento omlazující přípravek pro péči o pleť přínosem pouze pro vaši pokožku, ale i pro životní prostředí a zdraví lidí.

 

Související produkty