Jsou organické produkty účinné v péči o pleť?

Jsou organické produkty opravdu účinné? Myšlenka, že vysoce výkonné produkty pocházejí z přírody a ne z laboratoře, se zdá být až příliš dobá na to, aby to byla pravda. Účinná pleťová péče, která je šetrná k vaší pokožce a zároveň k životnímu prostředí, ale skutečná je! Zjistěte více.

Účinnost jakéhokoli organického přípravku závisí na tom, jakým způsobem jsou jednotlivé přísady zpracovávány a jaké je jeho celkové složení. Správně vyvážené ingredience ve složení vyžadují intenzivní výzkum. To platí zejména při práci s přírodními výtažky, které jsou ve své podstatě komplexní a různorodé. 

Společnost Garnier věnovala více než 10 let tomu, aby zajistila potřebné zdroje a vytvořila správnou kombinaci přírodních a organických složek pro novou produktovou řadu Garnier Organics. Celá tato řada je certifikována ochrannou známkou ECOCERT podle přísných mezinárodních norem. Každý výrobek je tvořen z nejméně 95 % přírodními látkami. Produkty této řady obsahují kvalitní přírodní složky, které společně prospívají vždy určitému typu pleti.

Esenciální olej z organické citrónové trávy
Pro čištění normální až smíšené pleti zvolte detoxikační gel Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean a využijte čistící síly esenciálního oleje z organické citrónové trávy. Pomocí destilace s vodní parou se uvolňují výtažky z citronové trávy a je zachována jejich přirozená koncentrace. Toto složení pomáhá detoxikovat pokožku odstraněním nečistot a odumřelých kožních buněk. Při čištění obličeje používejte jemnou konjakovou houbičku, která pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a kožní maz, jež mohou ucpávat póry a způsobovat akné nebo pupínky.

Organický arganový olej
Jedná se o klíčovou složku víceúčelového balzámu Garnier Organics Rich Argan Multi-Use Rescue Balm určeného pro suchou pokožku. Arganový olej, někdy také označovaný jako tekuté zlato, jehož výroba je tradičně v rukou marockých žen, a má silné antioxidační účinky. Díky šetrnému procesu extrakce jsou zachovány vyživující vlastnosti mastných kyselin obsažených v tomto vzácném oleji. Toto ultra lehké složení se rychle vstřebává a zanechává pleť svěží a hydratovanou. 

Esenciální organický lavandinový olej
Značka Garnier vsadila na organický esenciální lavandinový olej z Francie a obohatila jím svůj omlazující denní krém, čímž vynesla na světlo světa jeho blahodárné účinky. Je klinicky prokázáno, že omlazující denní krém Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-Age Day Cream hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin, redukuje vrásky a zanechává pleť pevnější a pružnější.

Řada produktů Garnier Organics s koncentrovanými rostlinnými ingrediencemi a inovativními recepturami, které okamžitě zlepší stav vaší pleti a její zdraví, ukazuje, jak účinná může být organická péče o pleť.