Organická chrpa: Nová hvězda našich micelárních vod

Chrpu pravděpodobně znáte pro její krásné modré květy. Ukázalo se, že se v ní skrývá mnohem víc - tato květina má skutečně velmi účinné vlastnosti pro péči o pokožku. To je důvod, proč sortiment Garnier Organics používá organickou chrpovou vodu ve své uklidňující micelární vodě. Zjistěte více o benefitech organické chrpové vody a o tom, proč byste měli vyzkoušet micelární vodu s touto účinnou složkou!

1. Zklidňuje citlivou pokožku
Unikátní síla organické chrpové vody pomáhá zklidnit pokožku, předcházet zarudnutí a zanechává vaši pleť svěží a zářivou. To je skvělá zpráva pro ženy s citlivou pokožkou, zejména proto, že tato voda nezanechává mastný film.

2. Osvěžení pro unavené oči
Díky zklidňujícím vlastnostem se produkty obsahující organickou chrpovou vodu skvěle hodí pro citlivé oči. Jsou vaše oči na konci dne, nebo možná po příliš dlouhé době strávené u počítače, napuchlé a podrážděné? Pokožka kolem očí je obzvláště jemná a náchylná k mechanickému poškození, působení make-upu a každodenním nečistotám. Vatovým tamponem naneste micelární chrpovou vodu Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water do oblasti kolem očí a přidržte na několik vteřin, abyste znovu rozjasnila svůj pohled!

3. Jemně odstraňuje make-up
Make-up je jedním z nejhorších nepřátel unavených očí a může být obtížné jej odstranit, zejména pokud máte citlivou pokožku. Použijte micelární vodu jako odličovač, který make-up šetrně odstraní a zároveň vaši pleť zklidní. V kombinaci se zklidňující organickou chrpou obsahuje tato voda i čisticí složky zvané micely, které fungují jako magnet zachycující a odstraňující nečistoty. To je důvod, proč je bezoplachová micelární voda schopná redukovat podráždění způsobené teplou vodou nebo odličováním make-upu. 

 

Související produkty