Proč byste měli do své pleťové rutiny přidat konjacovou čistící houbičku?

Slyšeli jste o konjacové čisticí houbičce a přemýšleli, co je na ní tak výjimečné? Ve spojení s pěnovým čistícím produktem představuje nový a jednoduchý způsob, jak můžete během čištění zároveň jemně exfoliovat vaši pleť!

Co je to konjak?
100% přírodní konjakové houbičky jsou vyrobeny z kořene zmijovce indického, který je po staletí pěstován v Asii. Vlákna konjakových houbiček jsou přirozeně porézní a když je ponoříte do vody, tak změknou, takže jsou dostatečně šetrná, abyste je mohli použít i na nejcitlivější pleť. Je ideální pro každodenní exfoliaci, odstraní odumřelé kožní buňky, nečistoty a dokonce i make-up a zanechá vaši pleť jemnou a samozřejmě čistou. Výborná zpráva je, že konjakové houbičky jsou zcela přírodního původu a můžete je tedy nechat biologicky rozložit nebo dokonce kompostovat.

Jak konjakovou houbičku používat
Připravte si konjakovou čisticí houbičku Garnier Organics k použití tím, že ji vložíte na několik minut do teplé vody. Jakmile houbička změkne, jednoduše opláchněte obličej vodou, naneste několik kapek svého oblíbeného čisticího gelu na houbičku a začněte pokožku čistit krouživými pohyby. Doporučujeme použít detoxikační čistící gel Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean, protože tato kombinace vám pomůže vyčistit póry, odstranit odumřelé kožní buňky a celkově zjemnit vaši pleť. Nezapomeňte houbičku každé 2 až 3 měsíce vyměnit, aby si zachovala své vlastnosti! 

Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si konjakovou houbičku z řady Garnier a vydejte se na cestu k čistší a jemnější pleti!

 

Související produkty