Proč je tymiánový esenciální olej novou oblíbenou složkou pleťové péče?

Je známý svými účinky proti nedokonalostem pleti
Dosažení čisté a zářivé pleti může být i v těch nejlepších podmínkách obtížné. Pokud trpíte na akné,chcete se zbavit pupínků a zároveň udržet svou pleť svěží, vyzkoušejte přípravky pro péči o pleť s obsahem esenciálního organického tymiánového oleje.

Je známým antioxidantem
Esenciální organický tymiánový olej je známý jako účinný přírodní antioxidant. Antioxidanty, které bojují proti volným radikálům, jsou nedílnou součástí každodenní péče o pleť, protože pokožku chrání před škodlivými účinky slunečního záření a nečistotami. To pomáhá redukovat vrásky a nedokonalosti, které mohou být způsobeny právě volnými radikály. 

Je známý tím, že pomáhá regulovat produkci kožního mazu
Esenciální organický tymiánový olej je vhodný zejména pro mastnou pokožku. Pro tento typ pleti jsou běžné velké póry, lesklá pleť a akné; esenciální organický tymiánový olej pomáhá přirozeně redukovat všechny tyto tři nepříznivé efekty. Nejlepší způsob, jak využít síly esenciálního organického oleje z tymiánu, je používat k čištění pleti tonikum s jeho obsahem, a to zejména po použití make-upu nebo produktů zatěžujících pokožku. Abyste získala čistou pleť bez pocitu jejího vysušení, zvolte čisticí pleťové tonikum Garnier Organics Purify Thyme Perfecting Toner, které je skvělým řešením pro mastnou a smíšenou pleť. Přírodní tonikum s obsahem esenciálního organického oleje z tymiánu a kyseliny salicylové důkladně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky a stahuje rozšířené póry, čímž zanechává pleť hladkou a zdravou.

Teď, když už znáte veškeré jeho výhody, nečekejte a zařaďte organický esenciální tymiánový olej do své každodenní péče o pleť