Proč zařadit organický arganový olej do vaší pleťové rutiny?

Pokud jste za poslední měsíce nebyli někde daleko na tichém meditačním pobytu, pravděpodobně jste již slyšeli něco o organickém arganovém oleji. Olej, který se získává z jader marockého arganového stromu, je přirozeným zdrojem vitaminu E, díky čemuž je dokonalou složkou každého vyživujícího hydratačního produktu. Organický arganový olej má také antioxidační vlastnosti, takže může být nápomocný při udržování přirozeně zářivé pokožky. Zjistěte několik způsobů, jak podpořit zdravou a zářivou pleť přidáním organického arganového oleje do vaší péče o pleť.

1. Hydratujte během noci
Hydratace již pravděpodobně tvoří součást vaší každodenní péče o pleť a volba produktu s organickým arganovým olejem je rychlým a snadným způsobem, jak vaší pleti dodat extra výživu. Pokud máte suchou nebo citlivou pokožku, vsaďte na přípravky s přírodními složkami, jako je hydratační krém Garnier Organics Rich Argan Nourishing Moisturiser s arganovým olejem, který bude k vaší pleti šetrný a zároveň jí dodá hydrataci po dobu až 48 hodin.
2. Udržujte pokožku svěží a hydratovanou po celý den
Bez ohledu na to, zda se jedná o sluneční paprsky, městský vzduch nebo silný vítr, všechny tyto faktory bez pochyb přispívají k dehydrataci vaší pokožky. Pleťová mlha představuje jednoduchý a pohodlný způsob, jak pokožce okamžitě dodat hydrataci a udržet ji zářivou po celý den. Pleťová mlha s arganovým olejem Garnier Organics Rich Argan Nourishing Mist  je nejlepší volbou, pokud chcete vaši suchou pleť udržet hydratovanou po celý den a co je ještě lepší – můžete ji aplikovat i na make-up!

3. Péče a náprava poškození
Někdy vaše pleť potřebuje trochu více péče než obvykle. Máte-li pocit, že je vaše pleť suchá a hrubší, dopřejte jí intenzivní péči s pleťovým arganovým balzámem Garnier Organics Rich Argan Multi-Use Balm. Aplikujte tento hustý vyživující balzám kdekoli na obličej, tělo nebo ruce a nechte jej působit; díky organickému arganovému oleji zklidní vaši pokožku a pomůže jí napravit poškození. 

Vždy existuje způsob, jak do své každodenní péče o pleť zařadit organický arganový olej. Nechte svou pleť zazářit!

 

Související produkty