ShortPinkHairDesktopBanner950 534 ShortPinkHairMobileBanner768 432

Jak nosit krátké růžové vlasy

Krátké růžové vlasy jsou vzrušujícím novým trendem a dobrou zprávou je, že existuje styl, který vyhovuje každému tvaru obličeje. Je však třeba zvážit i další faktor - pokud se ptáte, která verze tohoto trendu vám bude slušet, rozhodněte se podle tvaru vašeho obličeje a tónu pleti.

Najděte ten správný odstín
Máte-li chladný podtón pleti (ebenová, slonovinová nebo porcelánová pleť), čistý odstín růžové udělá divy. Pokud je podtón vaší pleti teplejší (hnědá, olivová nebo narůžovělá pleť), zvolte popelavou pastelovou růžovou – spíše až jemnou broskvovou – abyste podtrhla krásu své pleti a dodala jiskru svému pohledu. Jakmile zjistíte, jaký odstín je pro vás ideální, použijte barvu, která vlasy při barvení zároveň vyživuje a posiluje.

Jaký střih se hodí k vašemu obličeji?
Ty nejlepší krátké účesy pro kulaté obličeje jsou tvořeny několika vrstvami, které udrží tvar účesu; vrstvená ofina je skvělou volbou. U krátkých růžových vlasů můžete zkusit trochu hravější look s vrstvami krátkých vlasů nahoře a jemnějším sestříháním po stranách. Pokud máte hranatý obličej, je třeba dbát na to, aby váš krátký účes měl hladký a jemný střih s trochou vln po stranách obličeje. Krátký bob s pěšinkou na stranu je pro vás jak stvořený.

Pokud vaše srdce prahne po krátkých růžových vlasech, jděte do toho! Se správnou barvou na vlasy, která odpovídá odstínu vaší pleti a střihem, který lichotí tvaru vašeho obličeje, můžete i vy najít ten pravý krátký růžový look.