Jak změnit barvu vlasů online pomocí našeho nástroje Virtuálního zrcadla

Krok 1: Vyberte si způsob, ve kterém chcete začít zkoušet odstíny

Nejlepší způsob, jak vyzkoušet barvu na vlasy Garnier, je vyzkoušet ji před nákupem! Vyzkoušení jakéhokoli odstínu je nyní stejně snadné jako použití filtru díky naší technologii Virtuálního zrcadla. Chcete-li začít, musíte si vybrat, zda chcete zkoušet barvu v přímém přenosu pomocí fotoaparátu telefonu nebo webové kamery, nebo zda dáváte přednost nahrání selfie. Obě varianty fungují skvěle!

Krok 2: Najděte si odstín, který vám vyhovuje

Vaše virtuální úprava vlasů čeká na Vás! Projděte si všechny naše odstíny, porovnejte své oblíbené a najděte si ideální barvu vlasů bez závazků. Pro co nejlepší zážitek se ujistěte, že máte dobré osvětlení a používáte nativní prohlížeč.

Krok 3: Nakupujte nebo sdílejte s přáteli

Čas na verdikt! Uložte si obrázek a pošlete ho přátelům nebo sdílejte svůj nový virtuální vzhled přímo na sociálních sítích a sledujte reakce. Nezapomeňte přidat #MyGarnierOdstín! Pokud jste našli dokonalý odstín, můžete si ho nyní zakoupit u našich online prodejních partnerů nebo v obchodě. Obáváte se, jak bude Vámi zvolený odstín kompatibilní s Vašimi vlasy? Vyzkoušejte náš Shoda Barev kvíz a ujistěte se, že se k sobě dokonale hodíte.