Domácí barvení vlasů: Náš podrobný průvodce

Jak obarvit vlasy do odstínu, který vás bude inspirovat? Neváhejte s domácím barvením vlasů. Postupujte podle našeho jednoduchého a podrobného postupu, který vám zajistí skvělý zážitek z domácího barvení vlasů!

KROK 1: Zvolte správné složení
V současné době je k dispozici nepřeberné množství barev na vlasy. Barvy na vlasy řady Olia byly vyvinuty na olejové bázi a bez amoniaku. Řada Nutrisse je také obohacena o přírodní oleje.

KROK 2: Příprava je klíčem k úspěchu
Několik dní před barvením si vlasy nemyjte. Barva proniká do vlasové struktury lépe, pokud jsou vlasy mastnější. Než se pustíte do samotného barvení, ujistěte se, že máte v dosahu vše, co budete potřebovat, zejména ochranné rukavice & a štětec na barvení vlasů. Oblečte si staré tričko nebo si přes ramena přehoďte starý ručník a chraňte i povrchy v koupelně.

KROK 3: Postupujte podle návodu
Test barvy na prameni vlasů je zásadní. Při provádění testu se řiďte pokyny na balení. Pokud je v pokynech uvedeno, že máte barvu nechat působit 20 až 25 minut, nečekejte 40 minut, abyste dosáhli výraznějšího odstínu, můžete tím své vlasy poškodit. Mějte na paměti, že je důležité nanést barvu pečlivě na celou hlavu, abyste dosáhli rovnoměrného krytí.

KROK 4:Po barvení dopřejte svým vlasům potřebnou péči
Po dobu 2 až 3 dnů po barvení nemyjte vlasy šampónem. Tím umožníte „uzamčení“ barvy ve vlasových vláknech, takže efekt vydrží déle. Jakmile začnete vlasy znovu mýt, používejte výrobky určené pro barvené vlasy. Pokud jste si zvolili barvu, která je mnohem světlejší, než váš původní odstín, použijte tónovací šampón, abyste se vyhnuli nechtěnému oranžovému nebo žlutému nádechu.

Jak můžete vidět, domácího barvení vlasů se nemusíte obávat, pokud se budete řídit našimi jednoduchými kroky. Máte-li k dispozici tu správnou barvu a potřebné vyživující produkty, které následně ochrání vaše lokny, jste připraveni na změnu!

Virtual Try On

Podívej se, jak ti budou sedět Garnier barvy

Vybírání nového odstínu nebylo nikdy jednodušší! Užij si spoustu zábavy se změnou barvy vlasů s pomocí našeho virtuálního nástroje.

VYZKOUŠET