Nalézt dokonalý odstín s naší virtuální zkouškou

Zjistěte, jak vám budou slušet odstíny Garnier. Vyberte si z více než 70 odstínů ve 3 jednoduchých krocích:

1. Níže si vyberte, kterou značku byste chtěli vyzkoušet

2. Vyberte si odstín a klikněte na VYZKOUŠET, abyste si virtuálně prohlédli svou novou barvu vlasů

3. Projděte si odstíny a najděte barvu vlasů, která vám nejlépe vyhovuje

 

Virtuální zkouška od Garnier představuje zábavný způsob, jak vyzkoušet naše barvy vlasů a pomoci s výběrem odstínů a tónů*

 

*Virtuální zkouška slouží pouze jako průvodce. Některé barvy nemusí být pro vás vhodné na základě vaší předchozí historie barvení a hloubky vašeho přirozeného odstínu. Chcete-li získat konkrétnější informace, vždy sledujte indikátory odstínu na zadní straně každého balení nebo se obraťte na náš tým a požádejte o pomoc s aplikací barvy na e-mailu: [email protected]

VYBERTE ZNAČKU A VYZKOUŠEJTE

 

Vyzkoušejte barvu Olia díky virtuální zkoušce

Garnier Olia přináší novou éru v barvení vlasů. Na rozdíl od běžných barev na vlasy Olia obsahuje 60 % oleje. Její unikátní technologie využívá sílu oleje pro optimální účinnost barvícího procesu. I bez amoniaku tato permanentní barva na vlasy dodává úžasně intenzivní barvu a viditelně zlepšuje kvalitu vlasů.

vyzkoušejte
Olia
Color Naturals

Vyzkoušejte barvu Color Naturals díky virtuální zkoušce

Garnier Color Naturals je dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktuy vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení. 

vyzkoušejte

Vyzkoušejte barvu Color Sensation díky virtuální zkoušce

Garnier Color Sensation je dlouhotrvající barva na vlasy se speciálním složením. Intenzívní pigmenty jsou zárukou dokonalého krytí s výjimečným barevným výsledkem. Perleť a květinové oleje zaručí vlasům zářivý lesk. Závěrečná péče obohacená o perleť obalí a vyživuje vlasová vlákna.

vyzkoušejte
Color Sensation

NEBO VYBERTE ODSTÍN A VYZKOUŠEJTE