Jak si vybrat správnou barvu na vlasy Olia

Uvažujete nad změnou barvy vlasů? Máme pro vás celou paletu odstínů, ze kterých si můžete vybrat! Pro maximální barevný výsledek a vyživené vlasy zvolte barvy na vlasy Olia. Najděte váš ideální odstín.

1. Seznamte se se svojí pletí
Pokud vybíráte nový odstín barvy vlasů z řady Olia, je tón vaši pleti klíčovým ukazatelem. K pleti s teplými podtóny se hodí jemné, karamelové a zemité barvy. Zkuste plamennou měď nebo své vlasy ponořte do medové blond či tmavé kaštanové. Má-li vaše pleť chladný podtón, budete vypadat nejlépe v popelavé blond nebo hnědých či zrzavých odstínech s fialkovým nádechem.

2. Dejte vyniknout svým očím
Říká se, že oči jsou okna do duše, tak využijte jejich potenciál. Zelené oči budou zářit jako smaragdy v záplavě zrzavých loken, zatímco karamelové blond odstíny vlasů vyzdvihnou nevinnost očí barvy pomněnek.

3. Definujte svůj styl
Vaše barva vlasů je vyjádřením vaší osobnosti, takže se nevyhýbejte odvážným ani výrazným odstínům! Návod k použití barev na vlasy řady Olia je jednoduchý, takže dosáhnete ohromující zářivé fialové i bohaté rudé raz dva.

4. Využijte nástroj k určení toho pravého odstínu pro vás
Vyhledávač odstínů řady Olia je jednoduchým pomocníkem při výběru ideální barvy pro vaše vlasy. Navštivte naše internetové stránky a odpovězte na dvě jednoduché otázky: „Jaká je vaše přirozená barva vlasů?“ a „Máte již šedé vlasy?“ Poté vybírejte odpovědi z nabídky a vyhledávač odstínů Olia vám nabídne nejlepší shodu.

Při další změně barvy vlasů už se nestresujte a použijte přípravky z řady Olia.

Virtual Try On

Podívej se, jak ti budou sedět Garnier barvy

Vybírání nového odstínu nebylo nikdy jednodušší! Užij si spoustu zábavy se změnou barvy vlasů s pomocí našeho virtuálního nástroje.

VYZKOUŠET