Objev nový způsob výživy tvých nenasytných vlasů s Fructis Hair Food

Garnier Fructis Hair Food je řada masek, šamponů a balzámů na vlasy přírodního původu, obohacená o výtažky ze super ovoce pro obnovu a výživu tvých nenasytných vlasů! S biologicky rozložitelným a veganským složením je Hair Food skvělý nejen pro tvé vlasy, ale díky 100% recyklovatelným obalům nám pomáhá snížit dopad i na planetu. Vyzkoušej i ty sílu přírodních ingrediencí pro různé typy vlasů , navíc bez silikonů pro vlasy přirozené na dotek. Tvým poškozeným vlasům pomůže papája, výživu suchým vlasům dodá banán,  hydrataci a svěžest slibuje aloe vera, vyplnění a objemný vzhled vlasů ti dodá vodní meloun a uhlazení zaručuje makadamia. Tak kterou si vybereš?

(1) Informace o rozložitelnosti naleznete na etiketách produktů

Vyber si ten svůj:

Fructis Hair Food Banana

HAIR FOOD ŠAMPONY A BALZÁMY

Až 98% složek přírodního původ a veganské složení bez silikonů pro vlasy přirozené na dotek. Vyzkoušej naše super pěnivé šampony a snadno se oplachující balzámy, pro hebké a zářivé vlasy!

HAIR FOOD 3V1 VÍCEÚČELOVÉ MASKY

Až 98% složek přírodního původu a veganské složení bez silikonů pro vlasy přirozené na dotek. Naše 3v1 víceúčelové masky můžeš použít rovnou 3 způsoby: jako balzám, bezoplachovou péči nebo masku, pro intenzivně vyživené a zdravě vypadající vlasy!

AŽ 98% PŘÍRODNÍ PŮVOD

Můžeš si vybrat ze 6 skvělých řad: Banánové, Aloe Vera, Melounové, Papájové, Makadamiové a Goji. Tak která bude ta tvoje?

Závazek k udržitelnosti

Obaly našich šamponů a balzámů mají více než jeden život! Jsou vyrobené z 50% recyklovaného plastu a 100 % recyklovatelné.

ZÁVAZEK K TRANSPARENTNOSTI

Se srozumitelnými etiketami. Všechny ingredience jsou jasně vypsány a popsány na balení produktu.