Nejrychlejší rutina v péči o pokožku

Tajemstvím každého dobrého zvyku je najít to, co funguje pro vás a držet se toho. Stejně je tomu i v péči o tělo. Samozřejmě, že se to snadněji řekne, než dělá, proto je klíčové právě začlenění do vaší denní rutiny. Pokud odkládáte péči o pleť jen na zvláštní příležitosti, možná zjistíte, že to nestačí nebo že se to dokonce vůbec nestane, i když jste měli ty nejlepší úmysly. To, co potřebujete, je vytvořit si rutinu v péči o tělo, která je reálná a dosažitelná i během rušných dnů. Můžete tak učinit pomocí několika účinných produktů, které jsme pro vás vybrali. Postupujte podle těchto jednoduchých tipů pro péči o tělo a získejte hladší a zdravější pokožku.

1. Při sprchování začněte s čištěním, výživou a exfoliací pokožky
Většina z nás ráno spěchá, takže je důležité ušetřit co nejvíce času! Aby byla vaše péče o tělo co možná nejefektivnější, pusťte se do exfoliace vaší pokožky ještě ve sprše. Kvalitní tělový peeling, jako je Ultimate Beauty Oil Scrub, vyčistí póry, odstraní odumřelé kožní buňky a rozjasní vaši pokožku. Po této proceduře bude pokožka vašeho těla jemná, hladká, svěží a perfektně čistá!

2. Pokračujte s vaší běžnou péčí o tělo
Po sprše je nejvyšší čas obléknout se a vyrazit. Těsně před tím, než opustíte koupelnu, aplikujte ještě vyživující tělové mléko, které zajistí vaší pokožce komfort po celý den. Tělové mléko Intensive 7 Days Shea Butter Repairing Lotion umožňuje rychlou aplikaci a okamžitě se vstřebává do pokožky, takže před oblékáním nemusíte čekat. Udržuje vaši pleť jemnou, pružnou a svěží po celý den a nádherně voní!

3. Péče o tělo během dne
Nemyslete si, že péče o tělo je striktně domácí záležitostí. Během celého dne, dokonce i v práci, můžete o své tělo pečovat pomocí tělových produktů, které se pohodlně vejdou do kabelky. Stejný tip platí i pro účinnou péči o rty, v případě, že nemáte času nazbyt.

4. Zaměřte se na oblasti, kde je vaše pokožka nejsušší
Ať už máte obecně suchou pokožku nebo trpíte jen na určitá suchá místa, která vyžadují zvláštní pozornost, budete muset vaší pokožce dodat extra hydrataci. Jednou nebo dvakrát týdně aplikujte produkt s ultra zjemňujícími a vyhlazujícími složkami. Čas, který strávíte péčí o problematická suchá místa, ani nepostřehnete, ale vaše pokožka to rozhodně ocení.

Pokud se zásobíte několika klíčovými produkty, které budete pravidelně používat, zjistíte, že péče o tělo není práce na plný úvazek!

Selfie Skin Coach

Analyzuj svou pleť!

Za dvě minuty máš hotovou analýzu pleti a doporučení na produkty přímo pro tebe.

ZJISTIT VÍCE