Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupyAnti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupyAnti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 2Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 2Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 2 Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 4Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 4Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 4 Piroctone OlaminePiroctone OlaminePiroctone Olamine Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 3Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 3Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy - 3 Anti Dandruff šampony pro vlasy s lupyAnti Dandruff šampony pro vlasy s lupyAnti Dandruff šampony pro vlasy s lupy

Fructis Anti Dandruff Citrus šampon pro mastné vlasy s lupy

Šampon obohacený o piroctone olamine a citronovou kúru eliminuje lupy z pokožky hlavy.

Velikost
250 ml

Informace o produktu

Citrusový šampon čistí a osvěžuje vlasy, zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku hlavy a eliminuje lupy. Bez silikonu, pro přirozený pocit. Dermatologicky testováno. Cruelty Free International. Veganské složení.

Tato láhev má budoucnost, prosíme, třiďte odpad.
Pokyny se mohou lokálne lišit.

 

Pro více informací o správném třídění kosmetických obalů navštivte www.tridimeprokrasu.cz

Jak aplikovat

V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte.

Složení

AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL / LEMON PEEL OIL, PPG-5-CETETH-20, POLYQUATERNIUM-10, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Itálii v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.