Micelární vodaMicelární vodaMicelární voda Micelární vodaMicelární vodaMicelární voda Micelární vodaMicelární vodaMicelární voda

Skin Naturals Micelární voda 3v1 pro smíšenou a citlivou pleť

Micelární voda all-in-1 pro mastnou a citlivou pleť důkladně odstraňuje make-up a zanechává pokožku obličeje, očí i rtů čistou a zmatněnou.

Velikost
400 ml

Informace o produktu

Garnier poprvé představuje technologii Micellar v jednom all-in-1 čisticím produktu pro smíšenou a citlivou pleť. Micely jsou aktivní čistící složky, které na pokožce působí jako magnet na zachytávání nečistot, make-upu a kožního mazu bez nutnosti silného drhnutí pleti. Naše osvěžující složení reguluje kožní maz bez vysušování pleti.

VÝSLEDEK?

Dokonale čistá a svěží pleť bez drhnutí nebo oplachování.

Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

BENEFITY
• Micely jsou aktivní čistící složky, které na pokožce působí jako magnet na zachytávání nečistot, make-upu a kožního mazu bez nutnosti silného drhnutí pleti.
• Dokonale čistá a svěží pleť bez nutnosti silného drhnutí nebo oplachování.
• Uklidňující složení bez parfémů je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Jak aplikovat

Naneste micelární vodu na vatový tampon a očistěte obličej, oči a rty. Není třeba žádné extrémní drhnutí ani oplachování.

Složení

695957 8 - Složení: Aqua / Water, Hexylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium Edta. (B172462/1).