Dvoufázová micelární voda 3v1Dvoufázová micelární voda 3v1Dvoufázová micelární voda 3v1 Dvoufázová micelární voda 3v1 100 mlDvoufázová micelární voda 3v1 100 mlDvoufázová micelární voda 3v1 100 ml

Skin Naturals Dvoufázová micelární voda 3v1 Dvoufázová micelární voda 3v1

Zanechává pleť čistou, hebkou a zklidněnou bez mastného filmu.

Velikost

Informace o produktu

Micelární voda s olejem představuje účinný a snadno použitelný produkt, který pleť vyčistí a zbaví ji všech druhů make-upu, včetně voděodolného a dlouhotrvajícího. Je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. V čem je jiná? Micelární voda s olejem má dvoufázové složení, které čistí, zklidňuje a odstraňuje všechny typy make-upu z obličeje, očí a rtů v jednom kroku bez nutnosti oplachování.

JAK TO FUNGUJE?
Micelární voda s olejem představuje novou generaci čisticích produktů s dvoufázovou recepturou obohacenou o micely a arganový olej pro vyčištění pleti a odstranění make-upu. Micely jsou aktivní čisticí složky, které na pokožce působí jako magnet na zachytávání nečistot, make-upu a kožního mazu bez nutnosti silného drhnutí pleti. Stačí zatřást a dvě fáze jsou připraveny odstranit všechny typy make-upu.

VÝSLEDEK?

Ultra jemná, vyživená a dokonale čistá pleť bez nutnosti silného drhnutí nebo oplachování.

BENEFITY
Micely jsou aktivní čisticí složky, které na pokožce působí jako magnet na zachytávání nečistot, make-upu a kožního mazu bez nutnosti silného drhnutí pleti.
Vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Jak aplikovat

Micelární vodu s olejem před použitím jemně protřepejte. Naneste na vatový tampon a očistěte obličej, oči a rty. Není třeba žádné extrémní drhnutí ani oplachování.

Složení

967054 2 - Složení: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Argania, Spinosa Oil / Argania Spinosa Kernel Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butyl, Methoxydibenzoylmethane, Ci 60725 / Violet 2, Decyl Glucoside, Dipotassium, Phosphate, Disodium Edta, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate,Geraniol, Haematococcus Pluvialis / Haematococcus Pluvialis Extract, Hexylene Glycol, Limonene, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl, Hydroxyhydrocinnamate,, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride,Parfum / Fragrance. (F.I.L. B176670/1).

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Polsku v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.