Znovupoužitelné odličovací tamponyZnovupoužitelné odličovací tamponyZnovupoužitelné odličovací tampony  Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony  Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony  Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony Znovupoužitelné odličovací tampony

Skin Naturals Znovupoužitelné odličovací tampony od Garnier

Znovupoužitelné odličovací tampony z mikrovlákna spolu s micelární vodou od Garnier čistí pleť od nečistot a odstraňují make-up.

Velikost
3ks

Informace o produktu

Odličovací tampony z mikrovlákna určené k opětovnému použití spolu s micelární vodou odstraňují make-up a čistí pleť, bez drhnutí. Vhodné na obličej, oči a rty. Ultra jemné. Hypoalergenní.

Jak aplikovat

  1. Počet odličovacích tamponů potřebných k vyčištění pleti závisí na typu naneseného make-upu.
  2. Na Eco Pad naneste Garnier micelární vodu a nechte nasáknout.
  3. Rty a oči: několik sekund přidržte Eco Pad na místě určeném k odlíčení a následně setřete make-up malými krouživými pohyby. Obličej: krouživými pohyby šetrně setřete make-up z pleti.
  4. Po každém použití umyjte odličovací tampon horkou vodou a nechte uschnout.. Pro důkladnější vyčištění vyperte v pračce s oblečením. 

Složení