Pure Active čistící gel proti černým tečkám s aktivním uhlím Pure Active

Čisticí gelové složení je obohaceno o aktivní uhlí přírodního původu, které je známé svými ultra absorpčními a čisticími vlastnostmi.

200ml

Informace o produktu

Tento čistící gel je obohacen o aktivní uhlí, které je známé svými ultra absorpčními a čisticími vlastnostmi. V kombinaci s extraktem z borůvek a kyselinou salicylovou, účinnou antibakteriální látkou, efektivně odstraňuje přebytečný kožní maz a nečistoty, viditelně redukuje černé tečky a zabraňuje jejich opětovnému výskytu.

Jak aplikovat

Používejte denně na mokrou tvář. Tento transparentní černý gel se přemění na bílou pěnu, která intenzivně čistí a zároveň je jemná k vaší pleti. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte.

Složení

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Salicylic Acid, Charcoal Powder, Citric Acid, Copper Pca, Hexylene Glycol, Menthol, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Pentasodium, Ethylenediamine Tetrsmethylene Phosponate, Perlite, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate,Polyquaternium-47, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hydroxide, Sorbitol, Tetrasodium Edta, Vaccinium Myrtillius Fruit Extract, Zinc Gluconate, Parfum / Fragrance (F.I.L B180917/1)