Pure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlímPure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlímPure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím Pure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím - 2Pure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím - 2Pure Active Charcoal slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím - 2

Pure Active Pure Active slupovací maska ​​proti černým tečkám s aktivním uhlím

Slupovací maska ​​proti černým tečkám od Garnier s aktivním uhlím pomáhá odstraňovat černé tečky a nečistoty z pórů.

Velikost
50 ml

Informace o produktu

Tato slupovací maska Pure Active s aktivním uhlím a kyselinou salicylovou se zaměřuje na černé tečky a účinně je odstraňuje z T-zóny (nos, čelo a brada).

PROKÁZANÁ ÚČINNOST:
Po 1 použití: Póry vypadají uvolněné, pleť vypadá jemněji a čistěji.
Po 4 týdnech: Černé tečky jsou redukovány, póry se zdají být stáhnuté a méně viditelné.

Upozornění: V případě diskomfortu nepoužívejte. Vyvarujte se okolí očí a rtů. V případě kontaktu s očima je ihned a důkladně vypláchněte. Neaplikovat na podrážděnou pokožku.

 

Jak aplikovat

1. Důkladně omyjte obličej a osušte.

2. Na zónu T (nos, čelo a bradu) naneste velkorysou rovnoměrnou vrstvu. Počkejte, dokud úplně nevyschne (asi 20 - 30 minut).

3. Po zaschnutí jemně odlupujte zdola nahoru. Případné zbytky opláchněte. Používejte až 2krát týdně v boji proti černým tečkám a nežádoucímu lesku.

Složení

Aqua / water, alcohol denat., vp/va copolymer, polyvinyl alcohol, glycerine, peg-8, ci 77499 / iron oxides, cellulose gum, charcoal powder, citric acid, polyglycerin-10, polyglyceryl-10 myristate, polyglyceryl-10 stearate, salicylic acid, sodium dehydroacetate, sodium hydroxide, xanthan gum, parfum / fragrance