Skin Naturals Hyaluronic Aloe čistící gelSkin Naturals Hyaluronic Aloe čistící gelSkin Naturals Hyaluronic Aloe čistící gel Aloe Vera GelAloe Vera GelAloe Vera Gel

Skin Naturals Hyaluronic Aloe hydratační čisticí gel

Hyaluronic Aloe čisticí gel jemně odstraňuje přebytečný maz a nečistoty, přičemž zanechává pleť dokonale čistou, svěží a hydratovanou.

Velikost
200 ml

Informace o produktu

Čisticí hydratační gel Garnier Botanical s aloe vera představuje novou generaci čištění pleti s 96% přírodním složením. Obohacené o aloe vera, které je známé svými hydratačními účinky. Jemně, ale účinně zbavuje pleť nežádoucího mazu a nečistot a zanechává pleť dokonale čistou , svěží a hydratovanou.

NÁŠ ZÁVAZEK:
Tento produkt je vhodný pro citlivou pokožku a obsahuje 96% složek přírodního původu. Zbývající 4% jsou složky, které zaručují senzorickosť a zachování našeho produktu.
Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

BENEFITY
• 96% složek přírodního původu.
• Obohacené o aloe vera, které je známé svými čistícími účinky.
• Jemně, ale účinně zbavuje pleť nežádoucího mazu a nečistot a zanechává pleť dokonale čistou, svěží a vyváženou.
• Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

Jak aplikovat

Naneste na mokrou tvář a jemně masírujte. Důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte pleťovou vodu Garnier s aloe vera. V případě podráždění snižte frekvenci používání. Vyhněte se oblasti očí. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte.

Složení

Složení – 967255 11: Aqua / Water, Coco-Glucoside, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf, Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water/Grape Fruit Water, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Pentylene Glycol, Salicylic Acid, Parfum / Fragrance (F.I.L. B195655/2)

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Polsku v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.