Skin Naturals Hyaluronic Aloe hydratační čisticí gel

Hyaluronic Aloe čisticí gel jemně odstraňuje přebytečný maz a nečistoty, přičemž zanechává pleť dokonale čistou, svěží a hydratovanou.

Velikost
200ml

Informace o produktu

Čisticí hydratační gel Garnier Botanical s aloe vera představuje novou generaci čištění pleti s 96% přírodním složením. Obohacené o aloe vera, které je známé svými hydratačními účinky. Jemně, ale účinně zbavuje pleť nežádoucího mazu a nečistot a zanechává pleť dokonale čistou , svěží a hydratovanou.

NÁŠ ZÁVAZEK:
Tento produkt je vhodný pro citlivou pokožku a obsahuje 96% složek přírodního původu. Zbývající 4% jsou složky, které zaručují senzorickosť a zachování našeho produktu.
Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

BENEFITY
• 96% složek přírodního původu.
• Obohacené o aloe vera, které je známé svými čistícími účinky.
• Jemně, ale účinně zbavuje pleť nežádoucího mazu a nečistot a zanechává pleť dokonale čistou, svěží a vyváženou.
• Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

Jak aplikovat

Naneste na mokrou tvář a jemně masírujte. Důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte pleťovou vodu Garnier s aloe vera. V případě podráždění snižte frekvenci používání. Vyhněte se oblasti očí. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte.

Složení

Složení – 967255 11: Aqua / Water, Coco-Glucoside, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf, Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water/Grape Fruit Water, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Pentylene Glycol, Salicylic Acid, Parfum / Fragrance (F.I.L. B195655/2)