Hyaluronic Aloe hydratační pleťová vodaHyaluronic Aloe hydratační pleťová vodaHyaluronic Aloe hydratační pleťová voda Aloe Vera TonicumAloe Vera TonicumAloe Vera Tonicum

Skin Naturals Botanical hydratační pleťová voda s aloe vera

Hyaluronic Aloe hydratační pleťová voda jemně tonizuje pleť, odstraňuje zbytky make-upu a zanechává pleť perfektně čistou, svěží a hydratovanou.

Velikost
200ml

Informace o produktu

Hydratační pleťová voda Garnier Botanical s aloe vera představuje novou generaci tonizovaná pleti s 96% přírodním složením. Obohacené o aloe vera, které je známé svými hydratačními účinky. Jemně, ale účinně tonizuje pokožku, odstraňuje zbytky make-upu a zanechává vaši pleť dokonale čistou , svěží a vyváženou.

NÁŠ ZÁVAZEK:
Tento produkt je vhodný pro citlivou pokožku a obsahuje 96% složek přírodního původu. Zbývající 4% jsou složky, které zaručují senzorickosť a zachování našeho produktu. Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

BENEFITY
• 96% složek přírodního původu.
• Obohacené o aloe vera, které je známé svými hydratačními účinky.
• Jemně, ale účinně tonizuje pokožku, odstraňuje zbytky make-upu a zanechává vaši pleť dokonale čistou, svěží a hydratovanou.
• Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

Jak aplikovat

Pro vyčištění a tonizaci pleti naneste pleťovou vodu na vatový tampon a jemně otřete obličej, oči a krk. Pro dosažení nejlepších výsledků následně použijte denní krém Garnier s aloe vera.

Složení

Složení – 967271 10: Aqua / Water, Alcohol Denat., Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf, Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water / Grape Fruit Water, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Salicylic Acid, Parfum / Fragrance, (F.I.L. B198916/1)

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Polsku v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.