Skin Naturals Botanical odličovací mléko s květy růžeSkin Naturals Botanical odličovací mléko s květy růžeSkin Naturals Botanical odličovací mléko s květy růže

Skin Naturals Botanical zklidňující odličovací mléko s růžovou vodou

Zklidňující odličovací mléko Botanical s růžovou vodou jemně čistí, odstraňuje make-up a nečistoty a zanechává vaši pleť dokonale zklidněnou.

Velikost
200 ml

Informace o produktu

Zklidňující čisticí mléko Garnier Botanical s růžovou vodou představuje novou generaci odličování pleti s 96% přírodním složením. Obohacené o růžovou vodu, která je známá svými zklidňujícími účinky. Jemně, ale účinně čistí pleť, odstraňuje zbytky make-upu a zanechává vaši pleť dokonale zklidněnou.

NÁŠ ZÁVAZEK
Tento produkt je vhodný pro citlivou pokožku a obsahuje 96% složek přírodního původu. Zbývající 4% jsou složky, které zaručují senzorickosť a zachování našeho produktu.

BENEFITY
• 96% složek přírodního původu.
• Obohacené o růžovou vodu, která je známá svými zklidňujícími účinky.
• Jemně, ale účinně čistí pleť, odstraňuje zbytky make-upu a zanechává vaši pleť dokonale zklidněnou.
• Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

Jak aplikovat

Naneste čistící mléko na vatový tampon, jemně otřete obličej, oči a krk, abyste zbavili pleť nečistot. Pokračujte s pleťovou vodou Garnier Rose Water.

Složení

Složení – 967257 15: Aqua / Water, Isopropyl Palmitate, Propanediol, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Arginine, Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl, Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Linalool, Citronellol, Parfum / Fragrance (F.I.L. B195596/1)

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Polsku v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.