Hydra Bomb Sakura textilní pleťová maska Skin Naturals

Textilní pleťová maska ​​Garnier Hydra Bomb Sakura obohacená o extrakt ze sakury intenzivně hydratuje pleť a obnovuje její zdravý lesk pro zářivou, sjednocenou a svěží pleť.

32g

Informace o produktu

Nová generace textilních pleťových masek s inspirací z Asie poskytuje pleti 24hodinovou hydrataci * po každém použití. Inovativní ultra tenká textilie s hydratačním a rozjasňujícím složením obohaceným o extrakt ze sakury a kyselinu hyaluronovou, které intenzivně hydratují pleť a obnovují přirozené rozzáření pleti.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST:
Za 15 minut:
Pleť je intenzivně hydratovaná (1)
Pokožka je hladší a zářivější (2)
Pleť je svěží a sjednocená (2)

Po týdnu (3):
Pleť je zdravě rozzářená
Pleť vypadá pružnější
Zlepšená celková kvalita pleti

BENEFITY
• Poskytuje 24hodinovou hydrataci po každém použití.
• Obohacená o extrakt ze sakury a kyselinu hyaluronovou, které intenzivně hydratují pleť a obnovují přirozené rozzáření pleti.

(1) Praktické testování. Sebehodnocení: 54 subjektů - (2) po jednom použití, (3) po aplikaci 3krát týdně
* Praktické testování. Sebehodnocení: 54 subjektů

Jak aplikovat

1. Rozbalte masku. Opatrně aplikujte masku na důkladně vyčištěnou pleť. Dbejte na to, aby modrý ochranný film směřoval ven. Uhlaďte masku tak, aby přilnula k pleti.
2. Odstraňte ochranný film.
3. Přizpůsobte masku konturám obličeje. Nechte působit 15 minut a relaxujte!
4. Masku pomalu sloupněte od okrajů. Nevstřebaný zbytek jemně vmasírujte do pokožky nebo setřete vatovým tamponem.

Složení

967315 1: Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, Prunus Yedoensis Leaf Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Pvm/Ma Copolymer, Potassium Hydroxide, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, P-Anisic Acid, Mannose, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Limonene, Parfum/Fragrance (F.I.L B198967/1)