Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupyFructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupyFructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 2Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 2Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 2 Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 4Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 4Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 4 Piroctone OlaminePiroctone OlaminePiroctone Olamine Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 3Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 3Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy - 3 Anti Dandruff šampony pro vlasy s lupyAnti Dandruff šampony pro vlasy s lupyAnti Dandruff šampony pro vlasy s lupy

Fructis Anti Dandruff Očisťující šampon pro všechny typy vlasů s lupy

Šampon obohacený o piroctone olamine a lístky ze zeleného čaje eliminuje lupy z pokožky hlavy.

Velikost
250 ml

Informace o produktu

Očisťující šampon čistí vlasy a pokožku hlavy a eliminuje lupy z pokožky hlavy. Bez silikonu, pro vlasy přirozené na dotek. Dermatologicky testováno. Cruelty Free International. Veganské složení.

Tato láhev má budoucnost, prosíme, třiďte odpad.
Pokyny se mohou lokálne lišit.

 

Pro více informací o správném třídění kosmetických obalů navštivte www.tridimeprokrasu.cz

Jak aplikovat

V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte.

Složení

AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL / TEA TREE LEAF OIL, PPG-5-CETETH-20, POLYQUATERNIUM-10, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Itálii v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.