DensifyDensifyDensify

Fructis Fructis Densify balzám

Obohacené o extrakt z granátového jablka pro plnější a hustší vlasy. Bez parabenů.

Velikost
200ml

Informace o produktu

Kondicionér Garnier Fructis Densify kombinuje přírodní extrakt z granátového jablka s průlomovou molekulou, která proniká hluboko do vlasových vláken, vyplňuje jejich a dodává vlasům trvající hustotu bez pocitu zatížení.

VÝSLEDEK:
Vlasy jsou krásné hustší *, plnější, zdravější a silnější.

* Praktický test: šampon + kondicionér po 5 aplikacích

Jak aplikovat

Aplikujte do dlaně množství produktu přibližně ve velikosti malé mince, vmasírujte do dlaně a následně naneste na délky a konečky mokrých vlasů. Nechte kondicionér působit 1-2 minuty a pak jej důkladně opláchněte studenou vodou.

Složení

1149716 A - Složení: A Qu A / Water, Cetea Ry L Alcohol, Behentrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Aminopropyltriethoxysilane, Starch Acetate, Niacinamide, Lacti C Aci D, S A Cchar Um Officinarum Extract / Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Punicagranatumextract, I S O P R O P Y L A L C O H O L, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract /Applefruitextract, Pyridoxine Hcl, Cetylesters, Citric Acid, Citrus Medica Limonum Peel Extract / Lemon Peel Extract, Hexylcinnamal, Amylcinnamal. (F. I. L C163595/2)