Fructis Densify šamponFructis Densify šamponFructis Densify šampon Fructis Densify šampon 2Fructis Densify šampon 2Fructis Densify šampon 2 Fructis Densify šamponFructis Densify šamponFructis Densify šampon Fructis Densify šampon 2Fructis Densify šampon 2Fructis Densify šampon 2

Fructis Fructis Densify šampon Fructis Densify šampon

Obohacené o extrakt z granátového jablka pro plnější a hustší vlasy. Bez parabenů.

Velikost

Informace o produktu

Šampon Garnier Densify kombinuje přírodní extrakt z granátového jablka s průlomovou molekulou, která proniká hluboko do vlasových vláken, vyplňuje jejich a dodává vlasům trvající hustotu bez pocitu zatížení.

VÝSLEDEK:
Vlasy jsou krásné hustší *, plnější, zdravější a silnější.

* Praktický test: šampon + kondicionér po 5 aplikacích

Tato láhev má budoucnost, prosíme, třiďte odpad.
Pokyny se mohou lokálne lišit.

 

Pro více informací o správném třídění kosmetických obalů navštivte www.tridimeprokrasu.cz

Jak aplikovat

Napěňte šampon s vodou v rukou a vmasírujte do pokožky hlavy. Naneste od kořínků až po konečky po celé délce vlasů. Opláchněte a opakujte. Produkt bude podruhé pěnit více, což naznačuje, že vaše vlasy jsou zcela čisté! Důkladně opláchněte vlasy a pokračujte s kondicionérem Fructis Densify.

Složení

1099488 B - Složení : Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycoldistearate, Niacinamide, Alcohol Denat., Saccharum Officinarum Extract / Sugar Cane Extract, Hydroxypropylguarhydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Camelliasinensis Leafextract, Benzyl Alcohol, Linalool, Punica Granatum Extract, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Acrylatescopolymer, Pyrus Malusextract / Applefruit Extract, Pyridoxine Hcl, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citrus Medicalimonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F. I. L C163107/2)

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Itálii v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.