Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 2Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 2Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 2 Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 3Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 3Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 3 Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 7Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 7Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 7 Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 9Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 9Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6 - 9

Garnier Body Superfood krém na ruce s avokádem

Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6. Krém je odolný vůči mytí rukou. Hydratuje až po dobu 48 hodin.

Velikost
75 ml

Informace o produktu

Superfood hydratační krém na ruce s avokádem a omega 6. Bez složek živočišného původu nebo odvozených vedlejších produktů. Pro suché až velmi suché ruce. Krém je odolný vůči mytí rukou. Hydratuje až po dobu 48 hodin.

Jak aplikovat

Otevřete tubu, zmáčkněte ji a vmasírujte krém do rukou.

Složení

967612 01: AQUA / WATER - GLYCERIN - CETEARYL ALCOHOL - GLYCERYL STEARATE - BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER - GLYCERYL STEARATE SE - HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL - ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT /ROSEMARY LEAF EXTRACT - PERSEA GRATISSIMA OIL / AVOCADO OIL - SODIUM POLYACRYLATE - CAPRYLYL GLYCOL - CITRIC ACID - TOCOPHEROL - BENZYL ALCOHOL - PARFUM / FRAGRANCE. (F. I .L . Z70014504/1).

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.