Hyaluronic Aloe SerumHyaluronic Aloe SerumHyaluronic Aloe Serum Hyaluronic Aloe Serum 2Hyaluronic Aloe Serum 2Hyaluronic Aloe Serum 2 Hyaluronic Aloe Serum 4Hyaluronic Aloe Serum 4Hyaluronic Aloe Serum 4 Hyaluronic Aloe Serum 5Hyaluronic Aloe Serum 5Hyaluronic Aloe Serum 5 Hyaluronic Aloe Serum 6Hyaluronic Aloe Serum 6Hyaluronic Aloe Serum 6 Hyaluronic Aloe Serum 7Hyaluronic Aloe Serum 7Hyaluronic Aloe Serum 7 Hyaluronic Aloe Serum 8Hyaluronic Aloe Serum 8Hyaluronic Aloe Serum 8 Hyaluronic Aloe Sérum 9Hyaluronic Aloe Sérum 9Hyaluronic Aloe Sérum 9 Hyaluronic Aloe Serum 10Hyaluronic Aloe Serum 10Hyaluronic Aloe Serum 10 Hyaluronic Aloe Serum 11Hyaluronic Aloe Serum 11Hyaluronic Aloe Serum 11

Skin Naturals Super sérum Hyaluronic Aloe

Super sérum Hyaluronic Aloe obohacené o glycerin, kyselinu hyaluronovou a aloe vera zanechává pleť hydratovanou, vyplněnou a pružnější.

Velikost
30 ml

Informace o produktu

První sérum od Garnier s obsahem vysoké koncentrace glycerinu, kyseliny hyaluronové a aloe vera pro hladší, pružnější a pevnější pleť již po prvním použití. Kyselina hyaluronová je schopná vázat až 1000x více vody, než sama váží. Aloe vera napomáhá k osvěžení a zklidnění pleti.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST:
Okamžitě: Pleť je hladší, pružnější a pevnější.
Po 1 měsíci: Pleť je vláčnější, zářivější a vypadá zdravěji

Jak aplikovat

Naneste dávku jednoho kapátka na vyčištěnou pleť v oblasti kontur tváře a očí a jemně vmasírujte. Použijte ráno a večer, pokračujte s Vaším hydratačním krémem.

Složení

INGREDIENTS - 967550 28  AQUA/ WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG/PPG/, POLYBUTYLENE, GLYCOL-8/5/3, GLYCERIN, METHYL GLUCETH-20, BUTYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS, LEAF JUICE POWDER, PEG-60, HYDROGENATED, CASTOR OIL, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXYDE, CAPRYLYL GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, MALTODEXTRINE, PARFUM/FRAGRANCE (F.I.L B278147/1).

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.

Hyaluronic Aloe Ingredients

HLAVNÍ INGREDIENCE SÉRA

K intenzivní a hloubkové hydrataci napomáhá kyselina hyaluronová, která je schopná vázat až 1000x více vody, než sama váží. Její ojedinělé vyplňující vlastnosti si poradí i s jemnými vráskami. Aloe vera osvěžuje pleť a díky obsahu vitamínu A a E ji také regeneruje. K viditelné účinnosti napomáhá také glycerin, který působí jako zvlhčovač pokožky, udržuje rovnováhu vody v kůži, a tak zlepšuje celkový vzhled pleti.

KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Sérum s klinicky prokázanou účinností intenzivně hydratuje pleť už od první kapky. Hydratuje pleť až 10 vrstev hluboko*, posiluje kožní bariéru a vyplňuje pleť. Pleť je okamžitě hladší, pružnější a pevnější.

Hyaluronic Aloe Use