Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 2Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 2Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 2 Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 3Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 3Ambre Solaire Super UV Krém na obličej proti vráskám SPF 50 - 3

Ambre Solaire Super UV Krém proti vráskám SPF 50

Náš Anti-Age Super UV pleťový ochranný krém, vyvinutý pro obličej a jemné oční okolí, redukuje výskyt vrásek a snižuje viditelnost tmavých skvrn.

Velikost
50 ml

Informace o produktu

Ochrana proti škodlivým účinkům UVA a UVB záření. Hydratace zralé pleti. Lehká textura. Hypoalergenní. Nezanechává mastný film

Náš Anti-Age Super UV pleťový ochranný krém, vyvinutý pro obličej a jemné oční okolí, redukuje výskyt vrásek až o 22 %* a snižuje viditelnost tmavých skvrn. Toto složení obsahuje kyselinu hyaluronovou a niacinamid a zanechává tak pleť hydratovanou, hladkou, zpevněnou a zároveň chráněnou. Naše složení se okamžitě vstřebává a nezanechává na pleti mastný povrch. Nekomedogenní. Vhodné pro každodenní použití.

*Instrumentální hodnocení na 24 ženách po 8 týdnech používání dvakrát denně.

Jak aplikovat

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Před použitím protřepat. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí ihned okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

Složení

885540 1 - INGREDIENTS : AQUA / WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, NIACINAMIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, SILICA, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, PEG-100 STEARATE, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, TOCOPHEROL, HYDROXYACETOPHENONE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PHENYLETHYL RESORCINOL, TRIETHANOLAMINE, TRISODIUM THYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLOXAMER 338, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID (F.I.L C259134/2).

Environmentální a společenský dopad

Značka Garnier se zavazuje nepřetržitě zlepšovat dopad svých produktů v průběhu celého jejich životního cyklu, včetně výroby produktu a jeho použití a poskytuje Vám tak přístup k informacím s naprostou transparentností.

Celkový environmentální dopad

Uhlíková stopa

g(1) na dávku 1 použití

g V 10mL

Vodní stopa

(2) na dávku 1 použití

V 10mL

Skóre dopadu je založeno na simulovaném použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobní podmínky

Vyrobeno v Německu v ekologicky odpovědném závodě

Obnova odpadu:

Obnovitelné zdroje energie:

(3)

Environmentální dopad obalu produktu

% kartonu/papíru certifikovaného FSC nebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplnitelné nebo vhodné k mnohonásobnému použití:

Společenský dopad produktů

Složení a ingredience tohoto produkty jsou získávány od dodavatelů, jenž se zavazují k respektování základních principů pracovních zásad Organizace Spojených Národů (OSN) .

Objevte naši hodnotící metodologii a veškeré aktivity, které uskutečňujeme pro snížení našeho dopadu.