first fixed slider

Vše pro vaše kudrnaté vlasy

Péče o kudrny může být jednoduchá. Získejte odborné tipy a objevte trendy techniky na úpravu a udržení nádherných kadeří. Krok číslo 1: Zjistěte, jaký typ kudrnatých vlasů máte.

Definujte vaše kudrny

 

Vlnité kudrny

Vlnité vlasy nebo vlasy typu 2 představují jemné až intenzivní vlny ve tvaru písmene "S". Chcete-li maximalizovat svůj vzhled, naneste lehký stylingový produkt do vlhkých vlasů. Až dosáhnete požadovaný vzhled, vysušte veškerou přebytečnou vláhu.

CurlHub ContentBloc Wavy
curly hair content block

Kudrnaté vlasy

Kudrnaté vlasy nebo vlasy typu 3 se přirozeně točí a po natažení se jako pružina vrátí zpět do původního stavu. Aby se vaše vlasy příliš nelepili, použijte stylingový produkt se želé texturou, vlasy přejděte prsty a potom vytřeste. Jsou náchylné na krepatění, takže jejich hydratace je nezbytná.

Spirálové kudrny

Spirálové kudrny nebo vlasy typu 4 představují hustě zvlněné kudrny ve tvaru písmene ,, S ", někdy dokonce" Z ". Textura vlasů je v rozmezí od jemných a tenkých, až po drsné a hrubé. Spirálové kudrny jsou náchylné k dehydrataci, čemuž zabráníte tak, že si pořídíte hydratační stylingový produkt, který vlasy nejen tvaruje, ale také hydratuje.

coily hair content block