Vše pro vaše kudrnaté vlasy

Péče o kudrny může být jednoduchá. Získejte odborné tipy a objevte trendy techniky na úpravu a udržení nádherných kadeří. Krok číslo 1: Zjistěte, jaký typ kudrnatých vlasů máte.

Definujte vaše kudrny

 

Vlnité kudrny

Vlnité vlasy nebo vlasy typu 2 představují jemné až intenzivní vlny ve tvaru písmene "S". Chcete-li maximalizovat svůj vzhled, naneste lehký stylingový produkt do vlhkých vlasů. Až dosáhnete požadovaný vzhled, vysušte veškerou přebytečnou vláhu.

Kudrnaté vlasy

Kudrnaté vlasy nebo vlasy typu 3 se přirozeně točí a po natažení se jako pružina vrátí zpět do původního stavu. Aby se vaše vlasy příliš nelepili, použijte stylingový produkt se želé texturou, vlasy přejděte prsty a potom vytřeste. Jsou náchylné na krepatění, takže jejich hydratace je nezbytná.

Spirálové kudrny

Spirálové kudrny nebo vlasy typu 4 představují hustě zvlněné kudrny ve tvaru písmene ,, S ", někdy dokonce" Z ". Textura vlasů je v rozmezí od jemných a tenkých, až po drsné a hrubé. Spirálové kudrny jsou náchylné k dehydrataci, čemuž zabráníte tak, že si pořídíte hydratační stylingový produkt, který vlasy nejen tvaruje, ale také hydratuje.