first fixed slider

Vše pro potřeby citlivé pleti

Má vaše pokožka tendenci reagovat na určité složky nebo se zapálí po intenzivním čištění? Naučte se, jak předcházet příznakům podráždění, pomocí produktů a odborných rad pro citlivou pokožku.

Tipy pro citlivou pleť

 

senstive content block

Upřednostněte neparfémované produkty bez alkoholu

Alkoholy běžně používané v péči o pleť (cetyl nebo behenyl) mají hydratační vlastnosti nebo antibakteriální funkce (sopropyl nebo ethanol), mohou však dehydratovat pokožku a zvýšit její citlivost. Stejně jako parfémy dodávají výrobkům příjemnou vůni a zlepšují náladu, některé mohou vyvolat alergické reakce nebo podráždění.

Využijte jemné, ale účinné složky

Receptury, které jsou šetrné k vaší citlivé pokožce, nemusí být neúčinné. Přírodní složky, jako je růžová voda, pomohou vyčistit, hydratovat a zklidnit pokožku. Dalším řešením, kterému můžete důvěřovat, je micelární technologie, která jemně, ale výkonně odstraní nečistoty z vaší pokožky, aniž byste ji museli drsně drhnout.

utilise gentle content block
patch test content block

Otestujte složení nových produktů

Před použitím čisticího, hydratačního nebo jiného produktu, které jste nikdy nezkoušeli, naneste malé množství na kousek pokožky za uchem a počkejte 48 hodin, abyste zjistili, jak vaše pokožka reaguje.