BB krém: Jaké jsou jeho výhody a proč by měl být součástí vaší rutiny?

Pravděpodobně jste už o něm slyšeli, ale opravdu víte, na co se BB krém používá? Tento účinný a všestranný krém byl původně vyvinut s cílem pomoci klientům uklidnit a chránit jejich pleť po chemickém peelingu. Po objevení mnoha výhod BB krémů beauty experti pomohli dostat tento produkt na trh a jeho popularita se od roku 2000 rapidně zvýšila. Zjistěte, jaké benefity může tento produkt přinést i pro vás.

A co dokáže?
BB krémy mohou obsahovat řadu různých aktivních složek. Ty nejběžnější obsahují UV ochranu, vitamin C, kyselinu hyaluronovou a antioxidanty. Tato kombinace umožní, že jediný produkt bude zároveň hydratovat, sjednotí tón pleti, rozjasní ji a zakryje drobné nedokonalosti.

Jaké druhy BB krémů existují?
Každý krém může být zaměřen na jiný problém. Kvalitní produkty obsahují hydratační složku, která je obohacena o vitamin C a minerální pigmenty, aby zakryly nedokonalosti a chránily vaši pokožku. Pokud dáváte přednost přírodní kosmetice, vyzkoušejte výrobky obsahující výtažky zeleného čaje, který sjednotí tón vaší pleti a dodá jí zdravý jas.

Jak se používá?
To závisí na tom, co od přípravku očekáváte. Pokud se vám zamlouvá myšlenka jednoho jednoduchého kroku, BB krém je skvělou volbou, protože poslouží jako ranní hydratační krém, make-up a zároveň ochrana proti slunečnímu záření. Jednoduše pleť vyčistěte, aplikujte malé množství BB krému na celý obličej, naneste nějakou rtěnku a řasenku a jste ready! Pokud máte trochu víc času, použijte BB krém jako lehký primer pod make-up, než budete pokračovat v běžné každodenní make-up rutině.

Teď když už víte o BB krému více, na nic nečekejte. Vyberte si svůj oblíbený produkt a začněte si užívat výhody BB krému ještě dnes.