Nejrychlejší rutina v péči o pokožku

Tajemstvím každého dobrého zvyku je najít to, co funguje pro vás a držet se toho. Stejně je tomu i v péči o tělo. Samozřejmě, že se to snadněji řekne, než dělá, proto je klíčové právě začlenění do vaší denní rutiny. Pokud odkládáte péči o pleť jen na zvláštní příležitosti, možná zjistíte, že to nestačí nebo že se to dokonce vůbec nestane, i když jste měli ty nejlepší úmysly. To, co potřebujete, je vytvořit si rutinu v péči o tělo, která je reálná a dosažitelná i během rušných dnů. Můžete tak učinit pomocí několika účinných produktů, které jsme pro vás vybrali. Postupujte podle těchto jednoduchých tipů pro péči o tělo a získejte hladší a zdravější pokožku.

A co dokáže?
BB krémy mohou obsahovat řadu různých aktivních složek. Ty nejběžnější obsahují UV ochranu, vitamin C, kyselinu hyaluronovou a antioxidanty. Tato kombinace umožní, že jediný produkt bude zároveň hydratovat, sjednotí tón pleti, rozjasní ji a zakryje drobné nedokonalosti.

Jaké druhy BB krémů existují?
Každý krém může být zaměřen na jiný problém. Kvalitní produkty obsahují hydratační složku, která je obohacena o vitamin C a minerální pigmenty, aby zakryly nedokonalosti a chránily vaši pokožku. Pokud dáváte přednost přírodní kosmetice, vyzkoušejte výrobky obsahující výtažky zeleného čaje, který sjednotí tón vaší pleti a dodá jí zdravý jas.

Jak se používá?
To závisí na tom, co od přípravku očekáváte. Pokud se vám zamlouvá myšlenka jednoho jednoduchého kroku, BB krém je skvělou volbou, protože poslouží jako ranní hydratační krém, make-up a zároveň ochrana proti slunečnímu záření. Jednoduše pleť vyčistěte, aplikujte malé množství BB krému na celý obličej, naneste nějakou rtěnku a řasenku a jste ready! Pokud máte trochu víc času, použijte BB krém jako lehký primer pod make-up, než budete pokračovat v běžné každodenní make-up rutině.

Teď když už víte o BB krému více, na nic nečekejte. Vyberte si svůj oblíbený produkt a začněte si užívat výhody BB krému ještě dnes.