first fixed slider
Virtuální zkouška barev na vlasy mobil

Vyzkoušej všechny naše odstíny Garnier pomocí Virtuálního zkoušky barev na vlasy

Vyzkoušet nový odstín nebylo nikdy jednodušší. Užij si spoustu zábavy při změně barvy vlasů s naší virtuální zkouškou.

Najdi si svůj dokonalý odstín pomocí naší virtuální zkoušky

Vyber si režim a začni zkoušet odstíny

Nejlepší způsob, jak vyzkoušet Garnier barvu na vlasy, je vyzkoušet ji ještě před nákupem! Zkusit si jakýkoli odstín je nyní stejně snadné jako použít filtr díky naší Virtuální zkoušce. Chceš-li začít, vyber si, zda si chceš barvu vyzkoušet v reálném čase pomocí fotoaparátu telefonu nebo webové kamery, nebo zda raději nahraješ selfie. Obojí funguje skvěle!

Procházej a najdi si odstín, který ti sedne

Objev magii barev na vlasy Garnier a vyzkoušej je ještě před nákupem! Naše technologie virtuálního zkoušení ti umožní snadno vyzkoušet jakýkoli odstín podobně jako filtr. Chceš-li začít, můžeš si vybrat mezi testováním v reálném čase prostřednictvím fotoaparátu nebo nahráním své fotografie. Obě možnosti fungují perfektně!

Nakupuj nebo sdílej s přáteli

Je čas na rozhodnutí! Ulož si obrázek a pošli ho přátelům nebo sdílej svůj nový virtuální vzhled přímo na sociálních sítích a sleduj jejich reakce. Nezapomeň přidat #MyGarnierShade! Až najdeš svůj dokonalý odstín, můžeš si ho zakoupit u našich online prodejních partnerů nebo v obchodě. Obáváš se, jak bude tebou zvolený odstín kompatibilní s tvými vlasy? Vyzkoušej náš Color Match kvíz a ujisti se, že se k sobě dokonale hodí.

Nevíš, který odstín je pro tebe ten ideální?

Garnier Color Match využívá všech našich zkušeností s barvami na vlasy, aby ti poskytl personalizované doporučení a umožnil ti je virtuálně vyzkoušet. Tvůj nový vzhled uvidíš už jen po několika kliknutí.

Nevíš, který odstín je pro tebe ten ideální?

Od zářivé pleti tě dělí 1 selfie

Pořiď si selfie, naskenuj si obličej a získej personalizovanou rutinu pro tvůj typ pleti a potřeby.