first fixed slider

Vše pro barvení celých vlasů

Ať už chcete přejít na zcela nový odstín nebo změnit tón vaší aktuální barvy, přečtěte si naše jednoduché tipy, jak zvládnout umění domácího barvení celých vlasů.

Kdo by měl barvit celé vlasy

Pokud jste si nikdy nefarbili vlasy, vlasy nebyly obarvené 3 a více měsíců nebo jsou vlasy obarvené, ale chcete je ztmavit, měli byste postupovat podle pokynů pro barvení celých vlasů. V opačném případě byste se pravděpodobně měli řídit pokyny pro zakrytí odrostů. Upozorňujeme, že pokud jsou vaše vlasy již obarvené, naše tradiční barvy na vlasy nemohou účinně zesvětlovat předtím obarvené vlasy. Pouze odbarvovače nebo barvy speciálně určené k odstranění barvy dokáží zesvětlit barvené vlasy.

Barvení celých vlasů 101

Kdykoliv si vlasy obarvíte, měli byste porovnat svůj počáteční stav s obrázky na boční straně balení, abyste měli jasnou představu o tom, jaký bude váš konečný barevný výsledek. Abyste dosáhli co nejpřesnější srovnání, je důležité porovnat své kořínky a ne své konečky s obrázkem "před" na balení.

Vyberte si barvu, která svědčí tónu vaší pleti

Pokud vaše žíly jsou na kůži viditelné modře, vypadáte nejlépe ve stříbrných špercích a zelené, modré a fialové oblečení vám sluší nejvíce, máte pravděpodobně „chladný tón“ pleti. Hnědé, černé a blond odstíny vlasů do „popelava“ budou vypadat skvěle. Hledáte červenou barvu? Vyzkoušejte „chladné“ červené barvy, jako například ty s vínovými tóny. Pokud vaše žíly vypadají spíše zeleně než modře, vypadáte nejlépe ve zlatých špercích a šatech v zemitých barvách, pak pravděpodobně budete mít „teplý tón pleti“. Podívejte se na hnědé, černé a blond odstíny vlasů se slovy jako „zlato“ nebo „mahagon“ v názvu. U červených odstínů, měděné a kaštanové tóny vás doplní nejlépe.

Pečlivě dodržujte pokyny pro aplikaci

Čtěte a dodržujte pokyny, které jsou dodávány s barvou vlasů, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Zahrnuje to provedení testu kožní snášenlivosti nejméně 48 hodin před barvením vlasů, smíchání všech požadovaných složek a působení barvy po dobu, která je uvedena v pokynech v balení - ne kratší ani delší dobu.

Nepřebarvujte vlasy, které byly chemicky ošetřeny

Ať už máte vlasy ošetřené vyrovnávačem, odbarvené nebo melírované, je velmi důležité zkontrolovat varování týkající se použití sady na barvení vlasů, abyste věděli, kdy je jejich zabarvení bezpečné a jak zjistit kompatibilitu odstínů. Kvůli ochraně vlasů budete možná někdy muset počkat až několik týdnů od ošetření, dokud vlasy obarvíte. Pokud jste na barvení vlasů použili henu, vaše vlasy jsou bohužel nekompatibilní s tradiční barvou vlasů.