first fixed slider

Vše pro trendy barvu vlasů

Připravte se na dobrodružství s barvou vašich vlasů! Získejte informace o nejnovějších trendech a naučte se, jak si vytvořit bronde, ombré nebo melír pomocí našich kolekcí permanentních barev na vlasy a jednoduchých videonávodů.

Populární techniky barvení vlasů

Populární techniky barvení vlasů

Melír

Chcete panenským vlasům dodat trochu klasických, sluncem políbených pramínků, vyberte si teplý melír, který přirozeně zesvětlí vybrané části vlasů až o 4 úrovně. Nejdříve naneste barvu na spodní část, přičemž pracujte z jedné strany hlavy na druhou a rozmístěte pramínky tak, abyste v konečném výsledku měli světlé pramínky vedle přirozených vlasů. Po aplikaci nechte působit a opláchněte podle pokynů v balení.

Bronde

Ne úplně blond nebo hnědá, ale někde mezi tím? Toto je perfektní způsob, jak rozzářit váš vzhled a zároveň dát více ostrosti své přirozené barvě. Chcete-li vytvořit tento svěží a zářivý efekt, použijte barvu ve vrstvách. Vyberte oblast, kde má barva začít, a aplikujte ji v blízkosti kořínků vlasů, počínaje spodní vrstvou. Po aplikaci a opláchněte podle pokynů na výrobku.

Ombré

Tento nenáročný look je nejtmavší u kořínků a nejsvětlejší od středních délek po konečky, přičemž rovnoměrná linie odděluje tmavé nelakované vlasy a zesvětlenou oblast. Chcete look dramaticky vygradovat, vyberte část vlasů, ve které chcete s vaším ombré lookem začínat (obvykle ombré začíná v střední délce vlasů, abyste viděli hranici mezi tmavšími a světlejšími vlasy) a barvu nanášejte po vrstvách zdola nahoru a dbejte na zachování rovnoměrné čáry. Po aplikaci nechte působit a opláchněte podle pokynů v soupravě.

Balayage

Vytvořte tento přirozeně vypadající, sluncem políbený look kombinací aplikačních technik ombré a melírování. Začněte rozdělováním vlasů po vrstvách. Na spodní vrstvě se rozhodněte, kde bude vaše ombré začínat a vlasy úplně nasyťte barvou od požadované linie ve střední délce vlasů až po konečky. Potom melírujte zbylé vrstvy, štětcem přejíždějte požadovanými pramínky od kořenové oblasti po konečky vlasů. Nejlepších výsledků dosáhnete, když pracujete ze strany na stranu a pruhy neumisťujte příliš blízko sebe. Po aplikaci nechte působit a opláchněte podle pokynů v balení.