first fixed slider

Čas zakrýt odrosty? Všechno vás naučíme!

Ať už máte obarvené celé vlasy nebo máte melír, naučte se zakrývat odrosty jako profesionál s některou z našich permanentních barev na vlasy.

Základní pravidla zakrývání odrostů

Barva vlasů je kategorizována podle úrovní a tónů, aby se výběr odstínu snáze identifikoval! „Úrovně“ označují tmavý nebo světlý odstín. Úroveň 1 označuje černou, zatímco úroveň 11 označuje extra světlou blond. Většina permanentních barev vlasů pouze zvedá vlasy o 2-3 úrovně, zatímco bělidlo může zesvětlit prameny až na 7 až 8 úrovní. Pro co nejpřirozenější vzhled s nenáročnou údržbou je důležité zůstat ve 2 úrovních od vaší přirozené barvy vlasů. Čím dále se vzdalujete, tím dramatičtější budou vaše výsledky, což znamená, že vaše odrosty mohou být patrné rychleji, než kdybyste zůstali blíže k vaší přirozené barvě vlasů. Nutrisse, Olia a Color Sensation jsou navrženy tak, aby vaše vlasy zvedly až na 2 úrovně, takže můžete přejít například z tmavě hnědé na světle hnědou nebo ze světle hnědé na blond, ale ne tak daleko jako z černé barvy na blondýnu. Chcete-li dramatičtější změnu, podívejte se na naše odstíny High Lift Brown nebo Blonde v Nutrisse Ultra Color, naše melírovací sady a naše Platinové sady. V neposlední řadě před zakoupením barvy vždy zkontrolujte políčko, abyste se ujistili, že odstín vám poskytne požadovaný výsledek. Na straně krabice jsou obrázky s výsledky před a po. Přiraďte odstín u vašich kořenů (nikoli vašich konců) k obrázku „před“ a můžete očekávat barevný výsledek zobrazený na zadní straně. Další profesionální tip? Jakmile si obarvíte vlasy, další balení barvy na vlasy vám nezjasní vlasy bez bělidla, takže se ujistěte, že jste věrní té černé nebo tmavě hnědé, než se dobarvení vrhnete! Pokud se rozhodujete mezi dvěma odstíny, může být nejlepší vyzkoušet ten, který je o něco světlejší, takže pokud se následně rozhodnete, že chcete vlasy tmavší, můžete je později dobarvit.

Co použít

Na zakrytí odrostů nepotřebujete žádnou speciální soupravu. Stačí nanést svoji oblíbenou permanentní barvu! Začněte nanášením barvy pouze na své kořínky, nechte ji působit čas uvedený v pokynech a poté naneste na zbytek vlasů pro sjednocení a obnovení barvy.

Kdy zakrývat odrosty

I když barva vlasů odrůstá u každého z nás jinak, je třeba brát v úvahu několik obecných pravidel zakrývání odrostů: Pokud máte obarvené celé vlasy, obarvěte odrosty každých 3 - 6 týdnů. Pokud máte melír, obarvěte odrosty každých 4 - 12 týdnů v závislosti od požadovaného účinku. Před aplikací nezapomeňte postupovat podle pokynů na balení.